06/12/2016

Будь в курсе последних новостей! Подпишись в соц.сетях!

Юні футболісти Херсонщини розпочали сезон (фото)

На минулому тижні розпочалися змагання з футболу другої, весняної частини сезону 2015/2016 спортивного року Херсонської обласної дитячо-юнацької футбольної ліги.

aa_006

Були зіграні матчі ІІ кола чемпіонатів області серед команд юнаків 2000/2001 (старша вікова категорія) та 2002/2003 рр.н. (молодша вікова категорія) класів А (VІІІ тур) і Б (VІ тур) ХОДЮФЛ та матчі І туру чемпіонату області серед команд юнаків 2005/2006 років народження ХОДЮФЛ.

Загалом у цьому сезоні в чемпіонатах області з футболу серед команд юнаків ХОДЮФЛ бере участь 37 команд, що на 7 більше, ніж у минулому.

У класі А бере участь по 8 команд обох вікових категорій, а в класі Б по 6 команд також обох вікових категорій, а саме:

Клас А Клас Б

КРИСТАЛ м. Херсон

ОСВІТА м. Херсон

ОСВІТА — 03 м. Херсон

ХЕРСОН — 47 м. Херсон

ДЖАРИЛГАЧ Скадовський район

БЕРИСЛАВ Бериславський район

ОЛЕШШЯ Цюрупинський район

ЕНЕРГІЯ м. Нова Каховка

ГОПРИ м. Гола Пристань

ЗМІНА — АМАТОР Новотроїцький район

ТЕМП — ПРЕОБРАЖЕНКА Чаплинський район

КОЛОС Каховський район

СКІФ Нижньосірогозький район

ВІКТОРІЯ Генічеський район

КОЛОС — БДЖОЛЯР Новотроїцький район

АЗОВЕЦЬ Генічеський район

За Регламентом команди обох вікових категорій обох класів зіграють між собою за коловою системою у 2 кола по 14 матчів (7 вдома і 7 на виїзді) в класі А, по 10 матчів (5 вдома і 5 на виїзді) в класі Б і в кінці травня 2016 року виявлять переможців і призерів усіх чотирьох чемпіонатів.

Матчі VІІІ туру в класі А закінчилися з такими результатами:

Команда, господар поля

Рахунок

Команда, що виїжджала

2002/03

2000/01

Освіта

0

3

1

7

Кристал

Херсон-47

6

1

1

1

Олешшя

Берислав

1

0

0

0

Енергія

Джарилгач

2

7

 

 

Освіта-03

Джарилгач

 

 

2

1

Гопри

Турнірні таблиці у класі А після І кола мають такий вигляд:

2002/2003 рр.н.

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

РМ

О

1

КРИСТАЛ м. Херсон

8

8

0

0

30

-4

26

24

2

ОСВІТА м. Херсон

8

6

0

2

26

-9

17

18

3

ОСВІТА — 03 м. Херсон

8

6

0

2

26

-16

10

18

4

ХЕРСОН — 47 м. Херсон

8

4

0

4

20

-20

0

12

5

БЕРИСЛАВ Бериславський р-н

8

2

2

4

12

-16

-4

8

6

ДЖАРИЛГАЧ Скадовський р-н

8

2

0

6

10

-23

-13

6

7

ОЛЕШШЯ Цюрупинський р-н

8

1

2

5

11

-26

-15

5

8

ЕНЕРГІЯ м. Нова Каховка

8

0

2

6

5

-26

-21

2

2000/2001 рр.н.

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

РМ

О

1

КРИСТАЛ м. Херсон

8

8

0

0

45

-6

39

24

2

ОСВІТА м. Херсон

8

6

0

2

18

-14

4

18

3

ОЛЕШШЯ Цюрупинський район

8

5

1

2

19

-10

9

16

4

ФК БЕРИСЛАВ Бериславський р-н

8

3

2

3

14

-12

2

11

5

ЕНЕРГІЯ м. Нова Каховка

8

3

2

3

14

-21

-7

11

6

ГОПРИ м. Гола Пристань

8

2

0

6

8

-23

-15

6

7

ДЖАРИЛГАЧ Скадовський р-н

8

1

1

6

8

-24

-16

4

8

ХЕРСОН — 47 м. Херсон

8

0

1

6

5

-20

-15

2

Матчі VІ туру в класі Б закінчилися з такими результатами:

Команда, господар поля

Рахунок

Команда, що виїжджала

2002/03

2000/01

Темп

4

1

 

 

Колос

Скіф

 

 

5

0

Колос

Азовець

Вікторія

Зміна — Аматор

2

0

6

0

Колос — Бджоляр

Турнірні таблиці у класі Б після І кола мають такий вигляд:

2002/2003 рр.н.

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

РМ

О

1

ТЕМП — ПРЕОБРАЖЕНКА Чаплин. р-н

6

5

1

0

18

-4

14

16

2

ЗМІНА — АМАТОР Новотроїцький р-н

6

4

1

1

21

-7

14

13

3

КОЛОС — БДЖОЛЯР Новотроїцький р-н

6

3

0

3

16

-13

3

9

4

ВІКТОРІЯ Генічеський район

5

2

1

2

15

-17

-2

7

5

КОЛОС Каховський район

6

1

0

5

6

-24

-24

3

6

АЗОВЕЦЬ Генічеський район

5

0

1

4

4

-9

-5

1

2000/2001 рр.н.

М

Команди

І

В

Н

П

ЗМ

ПМ

РМ

О

1

ЗМІНА — АМАТОР Новотроїцький р-н

5

6

0

0

49

-5

44

18

2

СКІФ Нижньосірогозький район

5

4

1

1

28

-7

21

13

3

КОЛОС Каховський район

5

3

1

2

10

-13

-3

10

4

АЗОВЕЦЬ Генічеський район

5

2

0

3

12

-20

-8

6

5

ВІКТОРІЯ Генічеський район

5

1

0

4

8

-27

-19

3

6

КОЛОС — БДЖОЛЯР Новотроїцький р-н

5

0

0

6

1

-36

-35

0

Скорочення: М – місце команди, І – зіграно матчів, В – перемог, Н – нічиїх, П – поразок, ЗМ – забито м’ячів, ПМ – пропущено м’ячів, РМ – різниця забитих і пропущених м’ячів, О – набрано очок.

У суботу 16 квітня 2016 року у м. Гола Пристань на міському стадіоні «Дніпровець» стартував чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 років народження,  у якому беруть участь 9 команд  футбольних клубів та позашкільних навчальних закладів спортивного профілю: 

«Освіта-2005» м. Херсон, «Освіта-2006-1» м. Херсон, «Освіта-2006-2» м. Херсон, «Кристал» м. Херсон, ДЮСШ № 3 м. Херсон, «Динамо» м. Цюрупинськ, «Динамо» с. Дар’ївка Білозерського району, «Авангард» м. Каховка,  ФК «Гопри» м. Гола Пристань. 

На відкритті чемпіонату були присутні почесні гості Голопристанський міський голова Олександр Бабич, голова Херсонської федерації футболу В’ячеслав Богун, заступник Голопристанського міського голови Віталій Гей, заступник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Олександр Таран

За Регламентом чемпіонату команди зіграють між собою за коловою системою у 2 кола «весна-осінь»  по 16матчів кожна на прекрасних стадіонах «Дніпровець» м. Гола Пристань та «Старт» м. Цюрупинськ і виявлять переможців і призерів аж у жовтні 2016 року.

Результати першого туру:

«Освіта-1» — «Освіта-05»  – 0:2;
«Динамо» Дар’ївка – «Авангард» – 0:6; 
«Динамо»  Цюрупинськ — ДЮСШ № 3  – 1:9;
«Освіта-2» — «Кристал» Херсон  – 3:10.   

 

Турнірна таблиця

1. ДЮСШ № 3 — 3 очки                                                                               

2. «Кристал » — 3 очки                                                                                  

3. «Авангард» — 3 очки                                                                                      

4. «Освіта -05» — 3 очки                                                                                      

5. «Гопри» —  0 очок                                                                                            

6. «Освіта-1» — 0 очок                                                                                        

7. «Динамо» Дар’ївка   — 0 очок                                                                                  

8. « Освіта — 2» — 0 очок                                                                                         

9. « Динамо» Цюрупинськ — 0 очок                                          

                                

Усі змагання відбуваються за фінансової та організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної федерації футболу (голова федерації В’ячеслав Богун), обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчих органів з освіти, молоді та спорту міських рад обласного підпорядкування і райдержадміністрацій, дирекцій позашкільних навчальних закладів спортивного профілю та батьків учасників. Арбітраж забезпечує комітет арбітрів обласної федерації футболу (голова комітету Анатолій Жосан), проводить змагання обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

В.А.Роль,

Голова обласної організації

ВФСТ «Колос» АПК України

Рекомендуем